در یک نگاه

 شرکت سانت در سال 1366 توسط ملیک خداوردیان و به‌ منظور واردات کالاهای پزشکی، دامپزشکی و صنایع غذایی تاسیس‌ شد و ازهمان سال، فعالیت خود را با واردات این محصولات از چندین شرکت معتبر اروپایی از قبیل Sfan، Dosatron،  ISI، Ceetal، ACI، Sanofi، Shoof، Ceva، Digrain به صورت نمایندگی رسمی آغازکرد.

این شرکت در سال 1375 و در مدتی کمتر از ده سال، با هدف کاهش هزینۀ مصرف‌کنندگان و تسهیل دسترسی به کالای مورد نیاز آنان، تصمیم‌گیری در خصوص تولید محصول را آغازکرد و با کمک مشاوران متخصص و مجرب فرانسوی، موفق به تولید اولین محصول ضدعفونی‌کننده با نام دزوجرم 2آ (Desogerme 2A) تحت لیسانس شرکت ستال(Ceetal) فرانسه، با کیفیتی جهانی شد.

سانت بلافاصله پس از تولید اولین محصولِ موفق، فعالیت گسترده خود را در زمینه تولید انواع شوینده و ضدعفونی‌کننده آغازکرد و امروز با گذشت بیش از سه دهه از فعالیت مستمر خود، تولید نزدیک به سی نوع محصول را در کارنامه کاری خود دارد که سالانه بیش از 500 تن از این محصولات را به بازار عرضه‌می‌کند.

از شاخصه‌های مهم خدمات و محصولات این شرکت، تولید محصولاتی منطبق با استانداردهای جهانی - با تکیه بر نوآوری- همچنین سرعت و ثبات در ارائه خدمات و محصولات و حفظ مشتریان وفادار است.

از سوی دیگر با توجه به اهمیت نقش آموزشِ نحوه صحیح مصرف محصولات در بهره‌بری بیشتر و بهتر، مشاوران سانت از سال 1380 تا کنون تلاش‌کرده‌اند که ارتباطی دوجانبه، مستقیم و مستمر جهت تبادل اطلاعات و آموزش پروتکل‌های بهداشتی با مصرف‌کنندگان داشته و چالش‌های پیش روی مشتریان خود را شناسایی و تحلیل کرده و در صورت لزوم، محصولی مطابق با نیاز آن‌ها طراحی و تولید نمایند.

به این ترتیب ارائه راهکار در خصوص مواردی چون شستشوی خطوط و سطوح مرتبط با موادغذایی، CIP، شناورکردن در تصفیه پسماند کارخانجات موادغذایی، ضدعفونی آب مورد نیاز واحدهای صنعتی، شستشو و پیشگیری از رسوب‌گذاری در سیستم‌های RO، ضدعفونی سطوح با ویژگی‌های خاص و راهکارهای ضدخورندگی و ضدانجماد در سیستم‌های گرمایشی و سرمایشی، تجربه‌ ارزشمند دیگر مشاوران و کارشناسان ما در طی سال‌های فعالیت خود بوده‌است. سانت امروز نیز با پشتوانه این تجربیات و علم روز دنیا، به طراحی و تولید محصولات ویژه در راستای رفع مشکلات فعالان این حوزه می‌پردازد.

شرکت سانت همچنین با آگاهی از وظایف خود نسبت به جامعه، ضمن تلاش در راستای ارتقای سطح بهداشت محیط‌های هدف، با در نظرداشتن مشکلات محیط زیستی در مسیر تولید و همچنین بسته‌بندی محصولات، توجه ویژه‌ای به استفاده از تکنولوژی سازگار با محیط، تولید پسماند کمتر و به حداقل رساندن تاثیرات منفی بر محیط‌ ‌زیست و تا حد امکان اثر مثبت بر آن داشته‌است.

در تولیدات این مجموعه مواردی چون سرعت اثربخشی بالا، قدرت پاک‌کنندگی علاوه بر ضدعفونی‌کنندگی، خاصیت ویروس‌کشی، باکتری‌کشی و قارچ‌کشی، از‌بین‌بردن بوی نامطبوع سطوح و فضا، پایداری اثر و در نهایت قیمت مناسب و تنوع محصولات، در نظرگرفته شده‌است.

محصولات سانت همچنین فاقد رنگ و بوی نامطبوع و اثرات نامطلوب و مخربی مانند خورندگی بوده و برای انواع سطوح شیشه‌ای، سرامیکی، چوبی، استیل، پی وی سی، سنگی و... مناسب‌اند.

بخش بازاریابی، پخش و فروش این شرکت در قالب 50 نمایندگی در سراسر کشور مبادرت به عرضه محصولات نموده‌است.

از مهمترین دستاوردهای ما در طی سال‌ها فعالیت، همکاری با مجموعه‌هایی بزرگ و خوشنام و رضایت‌مندی ایشان در مسیر همکاری با شرکت سانت بوده‌است که اسامی تعدادی از این مجموعه‌ها عبارتند از: شرکت تجارت شرق ایندستریز(رانی)، شرکت نار ایران، کشت و صنعت سبز غزال (میهن)، قوطي سازي آلومينيوم کاوه ، نیاز بافت زرند، طیوران ابزار، ایمن شیشه سپهر،شرکت داروپات شرق، زربال، آرتا جوجه، مرغ مادر صحرای جنوب، زرین پخش ­آوا، نولان، غرب دانه، انرژی پروتئین شایان، ایمان طیور، ماهان طیور، مرغک، آلاشت جوجه، فدک، سیمرغ.

شرکت سانت در ادامه این مسیر، اهتمام ویژه‌ای در جلب رضایت این همراهان وفادار و همچنین جلب توجه، همراهی، همکاری و در نهایت رضایت‌مندی مجموعه‌های پرتوانی چون شما دارد. حضور نام آن مجموعۀ محترم در میان نام‌ همراهان ما، هدفی ارزشمند و افتخاری والا برای سانت خواهد بود.

  

موضوع:تاریخچه لابراتوار سانت

نوشته شده توسط:گارنی خداوردیان

تاریخ:1400-06-15

اخبار:

در یک نگاهکلیه حقوق این وب سایت متعلق به لابراتوار سانت می باشد،1396