در یک نگاه

با گذشت سه نسل خدمت به بهداشت کشور، اکنون شرکت سانت از مهمترین تولیدکنندگان انواع ضدعفونی کننده و شوینده های چندمنظوره با توانایی طراحی فرمولاسیون های مایع در ایران است.

این سازمان در ابتدا فعالیت خود را با واردات دارو ، ضدعفونی کننده و تجهیزات دامپزشکی آغاز نمود و نمایندگی چندین شرکت معتبر از قبیلsanofi ، ACI، Ceetal، ISI، Dosatron، Sfan ، ِDigrain، Ceva، Shoof و ... در ایران بوده است. پس از چندین سال حضور فعال در عرصه واردات کشور ، با کسب تجربیات و با هدف خودکفایی در تولید داخلی کشور در عرصه داروهای دام و طیور ، این سازمان خواستارتولید مواد ضدعفونی کننده با کیفیت جهانی که منجر به پایه گذاری تولید مواد ضدعفونی کننده با فرمول ترکیبی گروه های آلدئیدی و نمک های آمونیوم چهارتایی گردید.با حمایت دولت و تلاش مدیران این سازمان این هدف محقق گردید و لابراتوار های تولیدی و شیمیایی سانت شکل جدید فعالیت خود را آغاز نمود و به لطف ایزد منان در عرصه تولیدات دارویی دامپزشکی به موفقیت های چشمگیری دست یافت.

لابراتوار سانت در ابتدا فعالیت خود را با تولید دزوجرم 2آ تحت لیسانس ستال فرانسه آغاز و پس از استقبال مصرف کنندگان از این محصول و پیشنهادات و درخواست های آنان جهت تکمیل سبد محصولات شوینده و ضدعفونی کننده ما را برآن داشت سبد مجصولات کامل و کامل تر گردد .

هم اکنون این لابراتوار طراح و تولیدکننده محصولات متنوع شوینده و ضد عفونی کننده جهت دام ، طیور ، آبزیان و همچنین محصولات لابراتوار ی تخصصی که بسته به نیاز مصرف کنندگان در لابراتوار طراحی و تولید می گردد، می باشد. این لابراتوار با ارائه راهکارهای بهداشتی از 25 سال گذشته سهم عمده ای در کاهش مرگ میر گله های دام،طیور و آبزیان کشور را دارا می باشد .

لابراتوار سانت پس از تلاش مستمر و تغییرات اساسی در سازمان ، موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001: 2008 و گواهینامه GMP از TUV Intercert گردید.

لابراتوار سانت از ابتدای تأسیس با درک این مفهوم که سازمان وابسته به مشتریان خود بوده ،سعی نموده است که نیازهای آینده و حال مشتریان خود را تحلیل و فرایندهای مورد نیاز جهت دستیابی به محصولی مورد پذیرش مشتریان را فراهم آورد.

موضوع:تاریخچه لابراتوار سانت

نوشته شده توسط:گارنی خداوردیان

تاریخ:1392-06-20

اخبار:

در یک نگاه
عضویت در خبر نامه:
ایمیل:


کلیه حقوق این وب سایت متعلق به لابراتوار سانت می باشد،1396